جستجو
Close this search box.
شهرزاد راد

شهرزاد یمینی راد

کارآموز وکالت

کارآموز وکالت شهرزاد یمینی راد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران با سابقه حقوقی 10 ساله در حوزه حقوق فناوری اطلاعات و در حال حاضر به‌عنوان وکیل در موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی دادیستا فعالیت دارم.

یک خاطره و نظر موکلین:

خاطرم هست در یک پرونده‌ای که از سوی یکی از فرزندان شهدا سازمان فناوری اطلاعات در دیوان عدالت اداری مطرح‌شده بود مبنی بر رسمی شدن این نیروی قراردادی و سال‌ها بود که در جریان بود با اقدام و پیگیری بنده حکم له ایشان صادر شد و موفق شدیم تمام معوقات این 13 سال را که بابت قراردادی بودن به ایشان تعلق نگرفته بود را دریافت کنیم.

نظر موکلین من در ارتباط با من به‌عنوان وکیلشان: پیگیری، همدلی، نظم و استمرار و پاسخگویی سریع به موکلین از ابتدا اخذ پرونده تا روند رسیدگی و نهایت خاتمه پرونده.

تخصص و توانایی‌ها:

این‌جانب کارآموز وکالت شهرزاد یمینی راد به‌صورت تخصصی در پرونده‌های مالیاتی و دیوان عدالت اداری متمرکز هستم و بعد از سالیان مداوم کار و حصول تجربه لازم در موسسه حقوقی دادیستا، به یکی از وکلای حرفه‌ای در این زمینه‌ها تبدیل‌شده‌ام.

من به‌عنوان یکی از وکلای خدمتگزار در دادیستا به‌صورت ویژه با پیگیری فراوان تا حصول نتیجه در کنار موکلین محترمم هستم و در پاسخگویی، پیگیری و یا حضور مداوم در جلسات مشاوره و یا دادگاه تحت هیچ شرایطی موکلم را تنها نخواهم گذاشت.

نظرات موکلین

4 Responses

  1. بنده راجع به پرونده انحصار وراثت و مالیات بر ارث از خانم راد عزیز کمک گرفتم و ایشون به بهترین شکل و با دلسوزی و صبوری بنده رو راهنمایی کردن و مشکل پروندم حل شد.

  2. خانم راد عزیز ممنون که به بنده کمک کردید تا حقم ضایع نشه! من رضایی هستم توی پرونده مربوط به دیوان عدالت باهم همکاری کردیم.

  3. خانم راد عزیز بسیار صبور ، خوش برخورد و مهربان هستن جوری که احساس میکردم خواهرم کنارم هست نه وکیلم! امیدوارم همیشه شاد و خوش بخت باشید

  4. بنده مدیر عامل شرکتی هستم که امور مالیاتیش رو به موسسه حقوقی دادیستا و شخص سرکار خانم راد سپردیم. صرفا خواستم بخاطر اینکه هیچ شبهه ای در کار باقی نمیذارن و بسیار حرفه ای کار رو پیش میبرن ازشون تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *