مشاوره حقوقی رایگان در تمام پرونده‌های حقوقی

در وضعیت کنونی جامعه که به میزان زیادی با مسائلی همچون کلاه‌برداری، مشکلات خانوادگی، پرونده‌های کیفری و غیره روبه‌رو هستیم استفاده از مشاوره حقوقی عقلانی‌ترین گزینه ممکن است. مشاوران حقوقی به دلیل آنکه از تمام قوانین و مقررات مربوط به پرونده‌های حقوقی آگاهی دارند به افرادی که درگیر چنین مشکلاتی هستند کمک خواهند کرد تا در زمانی کوتاه و با نتیجه مطلوب پرونده خود را به مرحله خوبی برسانند.

بر اساس بررسی‌های صورت گرفته مشورت با متخصصان حقوقی آن‌قدر تأثیر زیادی در حل پرونده‌های افراد دارد که در صورت عدم گفت‌و‌گو با آن‌ها شانس حل پرونده موردنظر به میزان چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. در این صفحه همه‌چیز را درباره مشاوره حقوقی و وظایفی که متخصصان مشاوره حقوقی در دادیستا فعال در این حوزه برعهده دارند توضیح خواهیم داد.

توضیحات بیشتر...
مشاوره
دادیستا

ویژگی های مشاوره

 • زمان کوتاه در رسیدگی

 • رسیدگی تک مرحله ای

 • هزینه پایین تر

 • قطعی و لازم الاجرا بودن رای داوری

۰۲۱۲۲۰۱۸۸۰۹

دادیستا

 • موسسه حقوقی و داوری دادیستا مجموعه ای از متخصص ترین وکلا و حقوقدانان کشور است که برای ارائه خدمات و مشاوره حقوقی در زمینه های متعدد، شروع به فعالیت کرده است. این موسسه حقوقی در انواع دعاوی از قبیل دعاوی بین الملل ، دعاوی حقوقی ، دعاوی کیفری ، انواع داوری و داوری بین المللی و ارائه بهترین مشاوره حقوقی به موکلین خود، فعالیت دارد و تجربه موفقیت در بیش از ۹۰٪ پرونده های محوله را در کارنامه خود داشته است. بهترین مشاوران و وکلای حقوقی در این موسسه حقوقی همواره در حال مشورت و استفاده از تجربیات یکدیگر برای موفقیت در پرونده های موکلین می باشند.

۰۲۱۲۲۰۱۸۸۰۹

مشاوره حقوقی به چه معناست؟

اکثر افراد چه در ایران و چه در کشور‌های دیگر به مشاور حقوقی نیاز دارند. دلیل این موضوع آن است که پرونده‌های حقوقی بسیار حساس بوده و قوانین بسیار زیادی دارند. با کمک این قوانین و تبصره‌ها متقاضیان می‌توانند با سهولت بیشتری پرونده خود را حل کنند. مشاوران حقوقی از طریق تجارت و دانش بالایی که در طول دوران تحصیل به دست آورده‌اند به افراد درگیر پرونده‌های حقوقی کمک خواهند کرد تا با ریسک کمتری مشکل خود را حل کنند و زمان کمی را نیز برای آن بکار گیرند.

برای رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب برای حل پرونده‌های حقوقی از طریق مشورت با متخصصان مربوطه نیاز است تا مشاور موردنظر از سوابق کاری خوبی برخوردار باشد. وظیفه مشاوران حقوقی آن است که پس از مطالعه پرونده متقاضیان و گفت‌و‌گو با آن‌ها، مطالب مربوط به را با قوانین و مقررات جامعه تطبیق داده و بهترین راه‌حل را برای حل مشکل موردنظر به مراجعه‌کنندگان ارائه دهند.

این راه به‌صورتی است که متقاضیان را با کمترین میزان آسیب و در زمانی کوتاه به بهترین نتایج می‌رساند. مشاوران حقوقی به‌طور دقیق به متقاضیان می‌گویند که چه مسائلی ممکن است در پروسه حل پرونده موردنظر بر سر راه آن‌ها قرار گیرد و در صورت رویارویی با مسائل فوق چه رفتاری را باید از خود نشان دهند.

هزینه مشاوره حقوقی چقدر است؟

مشورت با مشاوران و متخصصان حقوقی راه خوبی برای اطلاع کامل از جزئیات یک پرونده خانوادگی، کیفری و غیره است. متقاضیان برای انتخاب بهترین مشاوران حقوقی باید به موارد مختلفی دست کنند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها مربوط به هزینه است. به‌طور دقیقی نمی‌توان درباره هزینه مشاوره حقوقی توضیحی ارائه داد. بااین‌حال باید دقت کرد که هزینه مشاوران حقوقی بسیار کمتر از مشورت با وکیل است.

وظایف وکیل و مشاور حقوقی یکدیگر متفاوت است پس طبیعی خواهد بود که هزینه‌ آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت باشد. هزینه مشورت با مشاوران حقوقی با توجه به سوابق کاری متخصصان، نوع پرونده‌ای که درباره آن مشاوره می‌دهند و غیره متفاوت خواهد بود.

البته در نظر داشته باشید که هزینه مشاوره حقوقی در دادیستا رایگان است و مراجعین می‌توانند به‌آسانی با مراجعه و یا تماس با موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی دادیستا از امکان مشاوره با وکلای باتجربه بهره‌مند شوند.

چه پرونده‌هایی نیاز به مشاوره حقوقی دارند؟

اکثر پرونده‌های حقوقی برای حل نیاز به مشاوره دارند؛ زیرا مشورت با آن‌ها باعث تسریع حل پرونده موردنظر خواهد شد. متقاضیان باید دقت کنند که برخی پرونده‌های حقوقی نسبت به دیگر مسائل به زمان بیشتری برای مشاوره نیاز دارند. پرونده‌هایی که توسط مشاوره قابل‌حل هستند مربوط به پرونده‌های خانوادگی، دعوا و نزاع، مسائل کیفری و غیره می‌شوند.

مشاوران حقوقی موسسه حقوقی دادیستا این امکان را خواهند داشت که در مراجع قضایی از موکلین خود دفاع کنند. وظیفه این گروه مشاوره درباره پرونده‌های حقوقی مختلف و کمک به حل آسان آن‌ها است؛ باید اشاره کرد که پرونده‌های زیر نیز برای حل نیاز به مشورت با متخصصان حرفه‌ای دارند.

 1. پرونده‌های خانوادگی
 2. پرونده‌های سایبری
 3. پرونده‌های دزدی
 4. پرونده دعوا و نزاع
 5. پرونده کلاه‌برداری
 6. پرونده کیفری

بهترین مشاوران حقوقی را از کجا پیدا کنیم؟

مشاوران حقوقی وظیفه حساسی را بر عهده دارند به همین دلیل به هنگام انتخاب آن‌ها باید به موارد مختلفی دقت گردد. در مرحله اول بسیار مهم است که متقاضیان سوابق کاری مشاور حقوقی موردنظر را بررسی کنند. هر چه میزان رضایتمندی مراجعه‌کنندگان و پرونده‌های حل‌شده به کمک مشاور بیشتر باشد شایسته همکاری خواهد بود.

مشاوران حقوقی باید مجوز فعالیت داشته باشند در غیر این صورت فعالیت آن‌ها در جامعه به‌صورت غیرقانونی خواهد بود. متقاضیان باید دقت داشته باشند که مشاوران حقوقی برتر باید تمام جوانب را به‌صورت قانونی موردبررسی قرار دهند. هرگونه رفتار غیرحرفه‌ای همچون استفاده از راه‌های غیرقانونی و غیره نشان از ضعف مشاوره  حقوقی موردنظر است.

مشاوران حقوقی در حل تمام پرونده‌های خانوادگی، کلاه‌برداری، کیفری و غیره نقش مؤثری خواهند داشت. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که مشاوران حقوقی به متقاضیان کمک خواهند کرد تا علاوه بر صرفه‌جویی در زمان با شانس بیشتری پرونده حقوقی که درگیر آن هستند را حل کنند. برای همکاری با بهترین مشاوران حقوقی باید به سوابق کاری متخصص موردنظر و میزان موفقیت آن در حل پرونده‌های مختلف توجه زیادی شود.

ما در موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی دادیستا با تیمی متشکل از وکلای باتجربه و همچنین بهره‌مندی از تجربه قاضیان مجرب و بازنشسته سعی بر این داریم تا همواره بهترین مشاوره‌های رایگان حقوقی را در اختیار مراجعین محترم قرار دهیم.