جستجو
Close this search box.
رضا عدالت خواه

رضا عدالت خواه

وکیل پایه یک دادگستری

رضا عدالت‌خواه شش کلانی هستم وکیل پایه یک دادگستری حوزه تخصصی بنده اراضی ملی ملکی و دیوان عدالت اداری است. ما در دادیستا به‌صورت تخصصی بهترین نتیجه را برای شما رقم خواهیم زد.

بیوگرافی و ویژگی های بارز:

بنده در حال حاضر دانشجوی ارشد حقوق اقتصادی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و در کنار تحصیل، ۱۱ سال نیز سابقه وکالت در پرونده خود دارم.

استفاده از اصول حقوقی و قواعد و استفاده به‌روز از آرا وحدت سرلوحه کار من است و پیگیری پرونده به‌صورت مداوم و آگاه ساختن رئیس شعبه پیش از جلسه رسیدگی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و نقاط قوت بنده به‌حساب می‌آید.

بنده همیشه مشغول به مطالعات حقوقی و استفاده از نظرات دیگر همکاران در مورد پرونده‌های خود هستم و یکی از رموز موفقیت وکیل رضا عدالت‌خواه همین موارد هستند.

تخصص و توانایی ها:

وکیل رضا عدالت‌خواه شش کلانی سابقه چندین سال وکالت در حوزه‌های مختلف را دارم و در حال حاضر به‌صورت تخصصی بر روی پرونده‌های اسناد تجاری شرکت‌ها، اراضی، ملک، اراضی ملی، شهرداری و دیوان عدالت اداری مشغول فعالیت هستم.

مدتی است با موسسه حقوقی دادیستا مشغول همکاری هستم و در بیش از ۹۰٪ پرونده‌های اخذشده، درنهایت موکل خود را به پیروزی رسانده‌ام.

نظرات موکلین

4 Responses

  1. از خدا ممنون هستم که به وسیله این پرونده با برادر خوبی همچون شما آشنا شدم. مثال عدو شود سبب خیر دقیقا همین آشنایی من با شما بوده . خانواده من شبانه روز دعا گوی شما هستند.

  2. جناب عدالتخواه حقا که این فامیل زیبا برازنده تان است و خداوند شما رو برگزیده برای عدالتخواهی بنده ها . ارادتمند شما کلاهدوز هستم.

  3. آقای عدالتخواه خدا به شما خیر و برکت بدهد و درود بر شما که با عزم قاطع در دادگاه حرف های دل من رو گفتید ‌‌. خداروشکر به خاطر این پیروزی شیرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *