جستجو
Close this search box.
مجید زیبدی

مجید زیبدی

وکیل پایه دادگستری

مجید زیبدی فارغ‌التحصیل رشته حقوق قضایی از دانشگاه تهران در سال 1369 و در حال حاضر پژوهشگر دکتری حقوق خصوصی پیش از اشتغال به حرفه وکالت به مدت 8 سال با ادارات و سازمان‌های مختلف همکاری داشته و در سال 1387 پس از اخذ پروانه وکالت پایه یک دادگستری به این حرفه مشغول شده‌ام. اعتقادم بر این است که همکاری تیمی موجب سرعت و دقت در کار شده و لذا از سال 1397 با موسسه حقوقی دادیستا همکاری خود را آغاز کرده‌ام. سرلوحه کار ما در موسسه حقوقی دادیستا تخصص سرعت دقت و امانت‌داری است.

تخصص و توانایی‌ها:

وکیل مجید زیبدی همان‌طور که گفته شد، ۲۳ سال سابقه وکالت دارم که در این میان، ۸ سال سابقه کارشناسی حقوقی در ادارات معتبر، سازمان‌ها و نهادهای مهم را بر عهده داشته‌ام.

حوزه تخصصی بنده دعاوی حقوقی و تجاری، تنظیم انواع قراردادها، پرونده‌های حوزه منابع طبیعی، زمین شهری و شهرداری است که بخش عمده وکالت خود را در این‌گونه پرونده‌ها سپری کرده‌ام.

در موسسه حقوقی دادیستا، بنده بیشتر میل به قبول پرونده‌های حوزه تخصصی خود را دارم و در این میان به‌عنوان مشاور نیز در کنار موکلین و سایر وکلا فعالیت دارم.

سرگذشت:

وکیل مجید زیبدی، وکیل پایه یک دادگستری دارای ۲۳ سال سابقه وکالت در انواع دعاوی هستم و در حال حاضر پژوهشگر دکتری در دانشگاه هستم.

این‌جانب چند سالی است که به‌صورت حرفه‌ای با موسسه حقوقی دادیستا همکاری خود را آغاز کرده‌ام و تحت مدیریت آقای روفه گر حق، با سیستم این مجموعه وفق پیداکرده و پرونده‌های متعددی را زیر نظر موسسه دادیستا به سرانجام رسانده‌ام.

درصد موفقیت پرونده‌های وکیل مجید زیبدی آمار قابل‌توجه بالای ۸۰٪ را به خود اختصاص داده و یکی از دلایل اصلی همکاری این موسسه با ایشان، همین درصد موفقیت بالا است.

نظرات موکلین

3 Responses

  1. صرفا از آقای زیبدی عزیز کمال تشکر را دارم. ایشان پرونده ای که بنده حدود ۱ سال درگیر آن بودم را مختومه کردند و یکی از بزرگترین مشکلات زندگی بنده در اون زمان رو حل فرمودن. امیدوارم هر جا هستن موفق و پیروز باشن

  2. آقای زیبدی بسیار انسان متشخص و کار بلدی هستن. همسر بنده درگیر به پرونده ای بودن که اوضاع خونه هم بخاطرش بهم ریخته بود. آقا مجید آرامشو به ما برگردوندن و امدیوارم بتونم جبران کنم زحماتشونو

  3. آقای زیبدی اولا عذر میخوام اسمتون اشتباه تلفظ میکردم همیشه. بعدشم میخوام براتون آرزوی موفقیت کنم بخاطر لطفی که به من کردید و پرونده ای که برام حل کردید. من خانم صادق زاده هستم امیدوارم ببخشید اگه خیلی اذیتتون کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *