جستجو
Close this search box.
علی روفه گر حق

علی روفه گر حق

وکیل پایه یک دادگستری

علی روفه گر حق هستم وکیل پایه یک دادگستری فارغ‌ التحصیل دانشگاه تهران 15 سال هست که فعالیت حرفه‌ای در خصوص دیوان عدالت اداری رو انجام داده و در حال حاضر مدیر و مؤسس موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی دادیستا هستم.

هدف از تأسیس موسسه حقوقی دادیستا:

نبود یک موسسه حقوقی که در همه زمینه‌ها فعالیت داشته باشد و یا مشاهده وکلای ناکارآمد، ایده ثبت موسسه حقوقی دادیستا را به ذهن من وارد کرد و با جدیت و وسواس، وکلای متخصص و مجرب را در زمینه‌های مختلف دعوت به همکاری کردم و مفتخرم اعلام نمایم در حال حاضر در تمام موضوعات مختلف حقوقی، قضایی، کیفری، داوری و… این موسسه دارای وکلای تراز اول و یک سر و گردن بالاتر از سایر رقبای خود است.

تخصص بنده پرونده‌های مربوط به شکایت به دیوان عدالت اداری (مانند شکایت از گمرک، شهرداری، تأمین اجتماعی و…) است و سابقه موفقیت در اکثر پرونده‌های ارجاعی به دیوان عدالت اداری را در کارنامه خود دارم.

سرگذشت:

این‌جانب وکیل علی روفه گر حق وکیل پایه یک دادگستری در مردادماه ۱۳۵۷ در شهر تبریز زاده شدم. پدرم اسماعیل روفه گر حق، رفوگر فرش بازار مظفریه تبریز، مداح اهل‌بیت عصمت و طهارت هستند. مادرم، ثریا یعقوبی سیس، از اولین زنانی بود که در گروه بافندگان به قالیبافی به همراه کشاورزی روی آورد.

زمانی که دانش‌آموز سال دوم راهنمایی بودم، با دیدن یک سریال در تلویزیون که آن سال‌ها در صداوسیما نشان می‌داد که یک وکیل چطور توانست یک متهم را از اعدام نجات دهد، از ورود به این حرفه وکالت علاقه‌مند شدم و بر این تصمیم خود باقی ماندم و تا به امروز هم باقی هستم و اگر تاریخ تکرار شود، بازهم همین راه را خواهم پیمود و تاکنون وکالت پرونده‌های مهمی را به عهده داشته‌ام.

مرحوم دکتر بهمن کشاورز زندگی یک وکیل را پرخاطره می‌داند به این دلیل که: «هر زمان که طرف مشورت قرار می‌گیرد یا در دادگاهی شرکت می‌کند احتمالاً با پدیده و واقعه‌ای مواجه می‌شود که ممکن است کاملاً جدید، کم مانند یا حتی بی‌مانند باشد.» ازاین‌رو می‌گوید: «اگر بخواهم به محاکمات طولانی و پرتنش و چالشی که در آن‌ها درگیر بوده‌ام بپردازم از حوصله این مقال بیرون است» از بررسی و جست‌وجو برای پیدا کردن راه‌حل و آشنا شدن با زوایای تاریک ذهن بشر احساس خوبی دارم.

صداقت، سرعت عمل ‌پیگیری متمرکز در حرفه وکالت به نظرم مهم‌ترین عامل موفقیت است.

سوابق تحصیلی:

  • دیپلم ادبی از مدرسه فردوسی تبریز (1376)
  • کارشناسی فقه و مبانی حقوق از دانشگاه تهران (۱۳۸۰)
  • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد (۱۳۹۰)

نظرات موکلین

7 Responses

  1. آقای روفه گر هیچ وقت این خوبی شما رو فراموش نمی کنم و لطفا حلام کنید که روز اول رفتار خوبی نداشتم اما صحبت های شما باعث شد فکر کنم و مسیر زندگیم کاملا تغییر کنه.

  2. یک دوست خیلی خوب دادیستا رو معرفی کرد و من اصلا فکر نمی کردم که پرونده ام اینقدر عالی حل بشه . سپاس از تمام زحمات شما

  3. پرونده ای که داشتم رو تقریبا ازش نا امید بودم اما با کمک شما تونستم نتیجه خوبی بگیرم . چند روز هست که آرامش رو دارم تجربه می کنم.

  4. دوست داشتم حضوری بیام و شخصا از شما تشکر کنم اما به دلیل مشغله کاری شما نخواستم وقتتان رو بگیرم . آقای دکتر به اندازه همه عمرم از شما ممنون هستم.

  5. آقای روفه گر واقعا حرفه ای هستن. متاسفانه من ۳ بار به موسسه ایشون مراجعه کردم و خوش بختانه هر ۳ بار با راهنمایی ایشون و کمک وکلای دادیستا پرونده هامو با موفقیت به اتمام رسوندم. هم امیدوارم دیگه راهم به دادگاه نرسه هم اینکه خیالم راحته اگه اتفاقی بوفته آقای روفه گر هستن.

  6. متاسفانه افتخار نداشتیم خود آقای روفه گر پروندمو پیگیری کنن اما واقعا حواسشون به بنده بود و خودشون برام یکی از وکلارو برگزیدن البته خانم راد هم بسیار حرفه ای بودن و از هر دو وکیل عزیز ممنونم.

  7. آقای روفه گر از دوستان بنده هستن و بارها و بارها با مشاوره های ایشون بدون کمک گرفتن از وکیل تونستم پرونده هامو ببندم. ایشون واقعا اطلاعات بالایی برای همه پرونده ها دارن و خیلی خوش حالم که چنین دوستی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *