جستجو
Close this search box.
مهدی وجودی صفا

مهدی وجودی صفا

وکیل پایه یک دادگستری

مهدی وجودی صفا وکیل پایه یک دادگستری فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران هستم سابقه تدریس در دروس حقوقی و فقه رو در دانشگاه دارم پرونده‌های متعدد و موفق در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری رو داشتم از بدو تأسیس همکاری مؤثر با موسسه حقوقی و داوری دادیستا رو داشتم که در حال حاضر پرونده‌های تعزیرات و دیوان عدالت اداری رو به‌صورت تخصصی پیگیر هستم.

خصوصیات بارز:

بنده بین وکلا و دوستان به این موضوع معروف هستم که تمام پرونده‌هایی که به بنده ارجاع می‌شود حتماً انجام خواهد شد و تاکنون هیچ شکستی در پرونده‌هایم نداشته‌ام. در پرونده‌های رایگانی که سالانه به وکلا اعطا می‌شود، پرونده‌ای به بنده رسید که شخصی بی‌گناه محکوم به اعدام شده بود. بعد از ۳ سال پیگیری و حضور شخص در زندان، درنهایت موفق به تبرئه وی شدم.

تخصص و توانایی‌ها:

وکیل مهدی وجودی صفا فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی مدرس دانشگاه بیش از یک دهه سابقه وکالت مستمر در دعاوی متعدد حقوقی و کیفری در مراجع عالی و تالی دارد.

وکیل مهدی وجودی صفا با سابقه بیش از یک دهه حضور در رده‌های خارج فقه آیات عظام آشنا با چند زبان بین‌المللی تبحر خاصی در طرق فوق‌العاده شکایت از آرا دارد و در چندین پرونده مهم آرا قطعی دادگاه‌های تجدیدنظر را با ایرادات شرعی و قانونی با اعاده دادرسی در آن شعبه و دیوان عالی کشور نقض نموده است حمایت از حقوق عامه وی را به کار تخصصی در دعاوی علیه دولت دیوان عدالت اداری سوق داده به‌صورت تخصصی با موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی دادیستا زیر نظر مدیرعامل بی‌نظیر وکیل علی روفه گر حق همکاری مستمر دارد.

نظرات موکلین

4 Responses

  1. تشکر می کنم از حوصله و زحمات شما. اینکه با تمام وجود درک میکنید موکل های خودتان رو . در پناه الله باشید.

  2. آقای وکیل کاش شما که دستت توی قانون هست راهی پیدا کنی اینقدر تفاوت حق نباشه بین خانم و آقا . اون بچه رو من به دنیا آوردم و ۵ سال براش زحمت کشیدم ولی اگر کمک های شما نبود حتی حق دیدنش رو داشتن ازم میگرفتن. هر بار که توی خونه صدام میکنه توی دلم درود می فرستم به ذاتتون

  3. آقای وجودی صفا پسرم از روزی که اومد دفتر شما و با شما آشنا شده تصمیم گرفته یه وکیل صبور و قدرتمند مثل شما بشه. خوشحالم از اینکه پرونده تلخ من آخر شیرینی رو برای پسرم داشت.

  4. جناب وجودی صفا خوشحالم از اینکه افتخاری نصیب من شد و با شما آشنا شدم . و خوشحال تر از اینکه پرونده مهم عزیز وجودم- دخترم- رو به شما سپرده ام . شما یک بار دیگه اون رو به برگردوندی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *