جستجو
Close this search box.
دکتر علی جمالی

دکتر علی جمالی

کارآموز وکالت

علی جمالی، دکترای حقوق بین‌الملل، مدرس دانشگاه، کارآموز وکالت دادگستری، مشاور حقوق تجارت بین‌الملل و داور مستقل در موسسه حقوقی و داوری دادیستا هستم.

ویژگی‌های شاخص:

یکی از مواردی که در روند رسیدگی‌های داوری برای بنده بسیار ارزشمند است این است که در زمان انعقاد قرار نامه داوری و یا حتی در فرآیند رسیدگی با توجه به فضای منعطف و بدون تشریفات آیینی رسیدگی در داوری بتوانم با نزدیک کردن نقاط مشترک و ایجاد محیط دوستانه بین طرفین، به اختلاف موجود رسیدگی کرده و درنهایت با برقراری صلح یا صدور گزارش اصلاحی فصل خصومت ایجاد گردد و طرفین اختلاف فارغ از فرآیند رسیدگی حقوقی به نتیجه مطلوب برسند.

موضوعی که چندین بار در رسیدگی‌های داوری بنده رخ‌داده است و اینکه نتیجه مطلوب توأم با برقراری عدالت و رضایت طرفین حاصل می‌شود بسیار ارزشمند خواهد بود.

تخصص و توانایی‌ها:

حیطه تخصصی فعالیت بنده داوری تجاری بین‌المللی و داوری داخلی است. به‌عنوان داور انتصابی از سوی محاکم در داوری اختلافات داخلی و بین‌المللی انتخاب شدم و در دیوان‌های داوری موردی به‌عنوان سر داور یا داور اختصاصی حضور داشتم. در حوزه ابطال و اجرای آرای داوری اعم از داخلی و بین‌المللی فعالیت دارم و همچنین از سال 1395 در دانشگاه‌های سراسری، پیام نور و آزاد به تدریس درس داوری بین‌المللی و حقوق بین‌الملل عمومی و خصوصی مشغول هستم. در ادوار مختلف مسابقات داوری تجاری کشور نیز به‌عنوان داور حضور فعال داشتم.

با توجه به تحصیل حقوق تجارت بین‌الملل در مقطع کارشناسی ارشد، به شرکت‌های تجاری یا اشخاص حقیقی که فعالیت بین‌المللی دارند، در انعقاد قرارداد یا تنظیم موافقت‌نامه داوری و یا حل‌وفصل اختلافات ناشی از مبادلات تجاری در موسسه دادیستا خدمات وکالتی و مشاورهایی ارائه می‌کنم.

نظرات موکلین

5 Responses

  1. بنده برای یک سری نیاز های تجاری و بین المللی نیاز به کمک داشتم. موسسه دادیستا رو بهم پیشنهاد دادن و مستقیما با آقای دکتر جمالی در ارتباط بودم. پروسه زمانبری بود اما شکر خدا در نهایت مشکلات یکی پس از دیگری برطرف شدند. از ایشان و تیم حقوقی دادیستا کمال تشکر را دارم.

  2. من برای یک پرونده داوری در حالیکه هیچ امدی به پیروزی نداشتم بهمراه طرفین دعوی به سوی آقای دکتر جمالی ارجاع شدیم برای داوری. ایشان بدون اینکه حتی منو بشناسن از حق ضایع شده من دفاع کردند. نظرمو اینجا اعلام می کنم چون به خود آقای دکتر دسترسی برای تشکر نداشتم.

  3. عرض سلام و خسته نباشید! دکتر جان امیدوارم منو به یاد بیارید برای یک پرونده در خارج از کشور باهاتون ارتباط تصویری داشتم اما افتخار آشنایی حضوری رو نداشتم. از شما بخاطر کمک ها و زحماتی که کشیدید بسیار سپاسگزارم

  4. از شما کمال تشکر رو دارم برای تمام تلاش ها و زحماتتون . انشاا اجر شما با خداوند. در پناه حق.

  5. آقای جمالی با سن کم شما اولش فکر کردم نکنه ببازم . اما دیدم آنچه خوبان دارند شما یک جا همه را داری . پیروز باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *