فردی فردی

علیرضا فردی

کار آموز وکالت


02191690509 fardi@gmail.com
علیرضا فردی هستم کارآموز وکالت دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه شهر تهران به لطف خدا با مجموعه حقوقی داوری بین‌المللی دادیستا آشنا شدم و با توجه به اهداف این مجموعه و تصمیم‌گیری‌های قوی تصمیم گرفتم در کنار این گروه باشم و امیدوارم در کنار این مجموعه بتونم باعث پیشرفت عدل و عدالت باشم.

ویژگی متمایز:

به‌شدت علاقه‌مند به درگیری حقوقی با انسان‌های قدرتمند هستم و هیچ ابایی از چنین پرونده‌هایی ندارم. به همان نسبت از درگیری در پرونده‌هایی که طرف دعوی بنده شخص ضعیفی است با تمام وجود اجتناب می‌کنم. شعار بنده که اعتقاد قلبی من هست: پول همه‌چیز نیست و هیچ‌چیز برای من لذت‌بخش تز از گرفتن رأی به نفع موکلم نیست!

یک خاطره:

روزی یک آقا و همسرشان به بنده مراجعه کردند. مشکل ایشان در خصوص ارثیه بود و برادر بزرگ این شخص تمام ارثیه را به نفع خود ثبت کرده بود. این شخص پولی برای پرداخت به بنده نداشت و اعلام کرد درصورتی‌که بنده بتوانم حق‌وحقوق وی را از برادرش اخذ کنم، نه‌تنها حق‌الوکاله بنده بلکه ۲۰ میلیون تومان بیشتر از مبلغ درخواستی من پرداخت خواهد کرد. بنده هم به ایشان اعتماد کردم و حق تضعیف‌شده ایشان را از برادرشان که انسان بسیار زورگویی هم بودند پس گرفتم. نکته جالب این است که نه‌تنها حق ایشان از طرف شخص خود برادرشان اخذ شد، بلکه حق‌الوکاله بنده را نیز همان برادر زورگو پرداخت کردند!

Alireza Fardi
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی ها:

کارآموز وکالت علیرضا فردی در انواع دعاوی حوزه خانواده (ارث‌ومیراث، موارد مربوط به وصیت‌نامه، طلاق و...) به‌صورت تخصصی فعالیت دارد و سابقه طولانی‌مدت در این زمینه‌ها دارد.

ایشان آمار بسیار عالی موفقیت در بیش از ۹۰٪ پرونده‌های دعاوی خانواده را در کارنامه خود دارد و به یکی از وکلای نامدار در این حوزه تبدیل‌شده است. به خاطر همین کارنامه درخشان، وکیل علیرضا فردی همکاری خود را با موسسه حقوقی دادیستا آغاز کرد و در حال حاضر یکی از وکلای مهم این مجموعه محسوب می‌شود.

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا