رحمانی رحمانی

مرتضی رحمانی

وکیل پایه یک دادگستری


02191690509 rahmani@gmail.com
مرتضی رحمانی وکیل پایه یک دادگستری مرکز تهران بوده و از سال 98 مشغول به فعالیت در حوزه‌های تخصصی اسناد تجاری و مطالبات مالی است که امروزه از فراوان‌ترین دعاوی حقوقی است، برای ایشان اطلاع موکل از کارها و پیگیری‌هایی که در روند پرونده انجام داده می‌شود بسیار مهم است.

سرگذشت:

مرتضی رحمانی هستم، وکیل پایه یک دادگستری مرکز وکلای تهران، دارای کارشناسی رشته حقوق و سه سال سابقه وکالت با بیش از 120 پرونده با موضوعات حقوقی، کیفری و خانواده، با 90 درصد آرا اخذشده به نفع موکل. در طی این مدت وکیل چند شرکت و موسسه معتبر در تهران بودم و مدتی است در خدمت موسسه حقوقی دادیستا هستم.

یک خاطره حقوقی:

در یکی از جلسات رسیدگی که در دادگستری کرج بود نحوه دفاع و استدلال من باعث شد تا بااینکه احتمال نتیجه ازنظر من کم بود ولی رأی به نفع موکل صادر شود، طرف مقابل موکل در آن تاریخ نزد بنده آمد و گفت که می‌خواهند تا وکیل ایشان باشم، از آن تاریخ ایشان هر بار از کرج تا دفتر من در تهران تشریف می‌آورند و پرونده‌هایی که دارند را به بنده ارجاع می‌دهند.

Morteza Rahmani
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی‌ها:

تخصص اصلی من تنظیم قراردادها، اسناد تجاری و مطالبات مالی هست. اختلافات مالی، چک، سفته و دعاوی مرتبط با آن‌ها بیشترین پرونده‌های من رو تشکیل می‌دهند. همچنین من وکیل چند شرکت ساختمانی هستم و کار نظارت بر قراردادها و تنظیم مفاد آن‌ها را انجام می‌دهم. اولین کار مرتضی رحمانی وکیل پایه یک دادگستری مطالعه پرونده و اخذ اطلاعات و مدارک کامل از موکل است، همیشه اولین کار من این است که از پرونده کپی گرفته و آن را کامل بررسی می‌کنم تا بهترین دفاع را در دادگاه ارائه دهم. من همیشه برای مشاوره و راهنمایی موکلم آماده هستم و همواره مشاوره رایگان انجام خواهم داد. همیشه این‌طور فکر می‌کنم که پرونده‌ای که پذیرفتم متعلق به برادر یا خواهر خودم است، بنابراین اگر مطمئن شدم حق با موکلم است تا حد توان برای رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش خواهم کرد.

مراحل انجام کار:

اولین کار در وکالت آگاهی دادن کامل به موکل در خصوص موضوع مشکل ایشان هست. اختیارات وکیل، مفاد قرارداد وکالت، میزان احتمالی نتیجه، هزینه و... همه در ابتدا به موکل گفته خواهد شد. وظیفه اصلی یک وکیل قبل از دعوا و دادگاه شروع خواهد شد، در یک موضوعی موکل من هیچ مدرکی در دست نداشت تا طلب خودش را وصول کند، با طرف مقابل تماس گرفتم و دعوتش کردم به دفترم، بدون اینکه دست‌خالی بودن ما را متوجه شود قانعش کردم که توافق بهترین کار خواهد بود و همان‌جا با یک صورت‌جلسه توانستم طلب موکل را از ایشان وصول کنم.

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا