وجودی صفا وجودی صفا

مهدی وجودی صفا

وکیل پایه یک دادگستری


02191690509 vojoudisafa@gmail.com
مهدی وجودی صفا وکیل پایه یک دادگستری فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران هستم سابقه تدریس در دروس حقوقی و فقه رو در دانشگاه دارم پرونده‌های متعدد و موفق در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری رو داشتم از بدو تأسیس همکاری مؤثر با موسسه حقوقی و داوری دادیستا رو داشتم که در حال حاضر پرونده‌های تعزیرات و دیوان عدالت اداری رو به‌صورت تخصصی پیگیر هستم.

خصوصیات بارز:

بنده بین وکلا و دوستان به این موضوع معروف هستم که تمام پرونده‌هایی که به بنده ارجاع می‌شود حتماً انجام خواهد شد و تاکنون هیچ شکستی در پرونده‌هایم نداشته‌ام. در پرونده‌های رایگانی که سالانه به وکلا اعطا می‌شود، پرونده‌ای به بنده رسید که شخصی بی‌گناه محکوم به اعدام شده بود. بعد از ۳ سال پیگیری و حضور شخص در زندان، درنهایت موفق به تبرئه وی شدم.

Mahdi Vojoodi Safa
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی‌ها:

وکیل مهدی وجودی صفا فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی مدرس دانشگاه بیش از یک دهه سابقه وکالت مستمر در دعاوی متعدد حقوقی و کیفری در مراجع عالی و تالی دارد.

وکیل مهدی وجودی صفا با سابقه بیش از یک دهه حضور در رده‌های خارج فقه آیات عظام آشنا با چند زبان بین‌المللی تبحر خاصی در طرق فوق‌العاده شکایت از آرا دارد و در چندین پرونده مهم آرا قطعی دادگاه‌های تجدیدنظر را با ایرادات شرعی و قانونی با اعاده دادرسی در آن شعبه و دیوان عالی کشور نقض نموده است حمایت از حقوق عامه وی را به کار تخصصی در دعاوی علیه دولت دیوان عدالت اداری سوق داده به‌صورت تخصصی با موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی دادیستا زیر نظر مدیرعامل بی‌نظیر وکیل علی روفه گر حق همکاری مستمر دارد.

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا