جمالی جمالی

دکتر علی جمالی

کارآموز وکالت


02191690509 jamali@gmail.com
علی جمالی، دکترای حقوق بین‌الملل، مدرس دانشگاه، کارآموز وکالت دادگستری، مشاور حقوق تجارت بین‌الملل و داور مستقل در موسسه حقوقی و داوری دادیستا هستم.

ویژگی‌های شاخص:

یکی از مواردی که در روند رسیدگی‌های داوری برای بنده بسیار ارزشمند است این است که در زمان انعقاد قرار نامه داوری و یا حتی در فرآیند رسیدگی با توجه به فضای منعطف و بدون تشریفات آیینی رسیدگی در داوری بتوانم با نزدیک کردن نقاط مشترک و ایجاد محیط دوستانه بین طرفین، به اختلاف موجود رسیدگی کرده و درنهایت با برقراری صلح یا صدور گزارش اصلاحی فصل خصومت ایجاد گردد و طرفین اختلاف فارغ از فرآیند رسیدگی حقوقی به نتیجه مطلوب برسند.

موضوعی که چندین بار در رسیدگی‌های داوری بنده رخ‌داده است و اینکه نتیجه مطلوب توأم با برقراری عدالت و رضایت طرفین حاصل می‌شود بسیار ارزشمند خواهد بود.

Dr. Ali Jamali
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی‌ها:

حیطه تخصصی فعالیت بنده داوری تجاری بین‌المللی و داوری داخلی است. به‌عنوان داور انتصابی از سوی محاکم در داوری اختلافات داخلی و بین‌المللی انتخاب شدم و در دیوان‌های داوری موردی به‌عنوان سر داور یا داور اختصاصی حضور داشتم. در حوزه ابطال و اجرای آرای داوری اعم از داخلی و بین‌المللی فعالیت دارم و همچنین از سال 1395 در دانشگاه‌های سراسری، پیام نور و آزاد به تدریس درس داوری بین‌المللی و حقوق بین‌الملل عمومی و خصوصی مشغول هستم. در ادوار مختلف مسابقات داوری تجاری کشور نیز به‌عنوان داور حضور فعال داشتم.

با توجه به تحصیل حقوق تجارت بین‌الملل در مقطع کارشناسی ارشد، به شرکت‌های تجاری یا اشخاص حقیقی که فعالیت بین‌المللی دارند، در انعقاد قرارداد یا تنظیم موافقت‌نامه داوری و یا حل‌وفصل اختلافات ناشی از مبادلات تجاری در موسسه دادیستا خدمات وکالتی و مشاورهایی ارائه می‌کنم.

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا