۱۸:۰۰ - ۰۹:۰۰
شنبه تا چهارشنبه

۲۲۰۱۸۸۰۹ ۰۲۱
تماس با ما و مشاوره تخصصی

 

درباره ما

دادیستا > درباره ما

درباره موسسه دادیستا

گروه حقوقی و داوری دادیستا تیمی متشکل از وکلا و حقوقدانان صاحب صلاحیت و مجرب می باشد که جهت ارائه خدمات حقوقی در زمینه های متعدد تاسیس شده است. مدیریت سازمان یافته خدمات حقوقی دادیستا، از تجارب موفق موسسات حقوقی کشورهای پیشرفته الگو برداری شده است.

گروه دادیستا توانسته است به صورت منطقی و بدون بلند پروازی‌های غیر معقول، به اهداف کوتاه مدت خود نائل آید. دادیستا، از تجارب و موفقیت‌های کوچک در مسیر تحقق اهداف بزرگ الگو برداری می‌نماید. در حال حاضر بیش از ۱۵ عضو متخصص در دادیستا فعالیت می نمایند.

نظر به وجود نیاز در بخش های مختلف جامعه به منظور مشاوره‌های حقوقی، محدودیتی برای دادیستا در همکاری با حقوقدانان و وکلا و نیز دانش آموختگان سایر گرایش های علمی وجود ندارد.

ماموریت‌های موسسه دادیستا

ماموریت‌ها و اهداف ترسیم شده توسط مدیریت دادیستا

 

حاکم ساختن اصول شفافیت و پاسخگویی در ارائه خدمات حقوقی و نظارت مستمر بر کیفیت خدمات

ایجاد فضای مناسب برای تبادل نظر جمعی میان متخصصین رشته‌های مختلف حقوقی و ارائه

دستاوردهای آن به بهره وران از خدمات حقوقی

گردآوری و تربیت تیمی از نخبگان علم حقوق به منظور ایفای وظیفه در زمینه های مختلف خدمات حرفه ای حقوقی

پیاده سازی الگوهای موفق مدیریتی و آموزشی در ایران با معیار قرار دادن مدل‌های موفق در کشورهای پیشرو

ایجاد روشی نوین به منظور ارتقای بهره وری و توانمند سازی وکلا و تیم همکاران

ارائه خدمات به شیوه مدرن و سیستماتیک به مراجعین و بهره مندی از تخصص های گوناگون

ارائه گزارش دوره ای همکاران به تیم مدیریت، تلفیق تخصص‌های گوناگون در انجام فعالیت، تشویق همکاران به مطالعات میان رشته ای، تلاش و دقت در انجام امور به صورت علمی و اصولی

چشم‌انداز موسسه دادیستا

نگاه ما به پیرامون
ما در دادیستا همگی تلاش می‌کنیم فرهنگِ «شهروندِ خوب بودن» را تمرین کنیم و به دیگران هم آموزش دهیم، چراکه معتقدیم همه چیز از فرهنگ «شهروندیِ خوب» شروع می‌شود، این بینش اساس منطق و فرهنگ کاری ماست.
باورها و مسئولیت اجتماعی مشترک همکارانمان در دادیستا، ما را در یک گروه حقوقی حرفه‌ای گرد هم آورده است. احساس مسئولیت ما نسبت به جامعه و محیط اطرافمان با فعالیت‌های عام المنفعه ای که انجام می دهیم ثابت شده است.

اعضای گروه حقوقی دادیستا مکلفند بخشی از زمان خود را به کارهای خیرخواهانه اختصاص دهند. مساعدت در پرونده ها به موکلین، ارائه خدمات رایگان حقوقی به مؤسسات خیریه و سازمان های مردم-نهاد بخشی از فرهنگ کاری و شهروندی ما در قبال جامعه است. در دادیستا، ما از تنوع فرهنگی در میان همکاران خود “ارزش‌های مشترک” و “بینش‌های متفاوت” را یاد می‌گیریم.