جباری نژاد جباری نژاد

معین جباری نژاد

کارآموز وکالت


02122018809 jabbarinzhad@gmail.com
معین جباری نژاد هستم کارآموز وکالت فارغ‌التحصیل از دانشگاه شهید باهنر در رشته حقوق پژوهشگر درزمینهٔ فلسفه علم حقوق و قوانین خاص شهرداری متخصص در طرح دعاوی علیه شهرداری در دیوان عدالت و نقض آرای خلاف قانون و بین شرع کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری در دیوان عدالت اداری، احقاق حق عامه در عالی‌ترین مرجع قضایی دیوان عدالت اداری از مهم‌ترین دغدغه‌های من است.

سرگذشت:

کارآموز وکالت معین جباری نژاد (Moein jabbari nejad) وکیل دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه استان تهران، فارغ‌التحصیل رشته فقه و حقوق، کارشناس مبانی حقوق اسلامی، پژوهشگر زمینه فلسفه علم حقوق و وکیل و مشاور دعاوی مطروحه در دیوان عدالت اداری هستم.

این‌جانب ۱۱ سال سابقه در امور مشاوره و خدمات حقوقی در شهرداری‌های منطقه ۶ و ۱۱ تهران، سابقه مشاور و کارشناس اداره حقوقی کارخانه‌های صنعتی ارتعاشات ایران و عضو اتاق فکر حقوقی شرکت‌های FCP تهران بوده‌ام و همچنین در مؤسسات حقوقی برتر کشور عضویت داشتم و در حال حاضر مشغول همکاری با موسسه حقوقی و داوری دادیستا هستم.

Moein Jabbari Nezhad
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی‌ها:

کارآموز وکالت معین جباری نژاد متخصص در طرح دعاوی مطروحه درزمینهٔ دیوان عدالت اداری هستم.

بنده وکالت تخصصی در امور قوانین خاص و دعاوی علیه شهرداری‌ها را به بهترین نحو مسلط هستم و متخصص در نقض آراء پرونده‌های کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری در دیوان عدالت اداری و اعتراض و تجدیدنظرخواهی از آن آراء نیز هستم.

همچنین متخصص و پژوهشگر درزمینهٔ مطالعات قوانین شهرداری‌ها در پرتو رویه دیوان عدالت اداری نیز هستم.

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا